Padrikos mintys ir šiaip naujienos

Pamenat mano labai mėgėjišką time-lapse filmuką? Geriau pasižiūrėkite į profesionalų – vaizdas nuostabus. Man ypač patinka, kaip ąžuoliukas “plasnoja“ savo lapeliais :)

Per webcam’ą mačiau ir sąvąjį. Vis dar gyvas ir draugas sako, kad lygtais ruošiasi dar augti :) kitos matytos gėlės irgi gyvos, taigi dabar visai ramu man dėl jų.

***

Savaitgalį čia buvo daug švenčių. Aš dirbau, bet vakare nuvažiavau į laivų paradą ir gavau pažiūrėti į visą šou nuo laivo denio :)

Dievinu tą jausmą, kai laivas atsispiria nuo kranto. Galėčiau jį sulyginti su jausmu, kai lėktuvas atsiplėšia nuo žemės. Laisvės jausmas.

***

Stengiuosi kartą per savaitę nueiti į “5 pėdutes“ ir nors kaip nors prisidėti prie jų gero darbo. Paskutinį kartą gavau pavedžioti šuniuką, vardu Brizas – ir jį įsimylėjau :) ramus, geras, klusnus, protingas. Jei kas ieškote šuns, imkit Brizą – nesigailėsit :)

Reklama

2 mintys apie “Padrikos mintys ir šiaip naujienos”

  1. netycia radau irasa,kad nedygsta avokadai as,kiek sodinu man visi uzauga :) reikia nuo avokada kauliuko atsargiai nulupti ta ruda odele tik nepazeisti kaulo ir tada storaji kaulo dali isodinti i zeme tik kauliuko virsunele apie 3cm palikti virs zemes uzauga labai grazus medelis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s