Quercus robur superstar

Na, matomai, mano 15 cm (geriausiu atveju) aukščio ąžuoliukas yra tikrų tikriausia žvaigždė – nes “Ąžuoliuko gyvenimas“ buvo paminėtas “Naujojoje Komunikacijoje“ tarp rekomenduojamų blog’ų :)
Ir man keista, labai labai keista, kad techninės pakraipos žurnalas rekomenduoja botaninės-biologinės pakraipos blog’ą. Na bet gal tai nėra jau tokie nesuderinami dalykai :) žiūrėkit, gal po poros metų šalia kiekvieno kompiuterio, ar kiekviename ofise, augs po ąžuolą.

Gerbiamieji kompiuterastai, ąžuolus auginti tikrai labai lengva – jiems reikia būtent to, kaip mokėtės mokykloje per biologiją, t.y. saulės ir vandens. Be jokių nesąmonių kaip daug šviesos bet ne tiesioginių saulės spindulių ar visada vienodai drėgna. Manasis ąžuoliukas yra tikrai lengviausiai prižiūrimas augalas iš visų turimų :)

Žurnalo redakcija kviečia dalintis mėgstamais blog’as. Prašo siųsti jiems į el. paštą, bet aš išreikšiu savo begalinę meilę viešai. Turiu įtarimą, kad reikiamas akis šios nuorodos pasieks ir tokiu būdu :)

Enorca – daugiausiai būsimos medikės drakonų ir kitokių mistinių būtybių piešiniai, bet yra ir pamąstymų apie gyvenimą. Gražus pavyzdys, kaip galima į 24 val sutalpinti ir hobį, ir darbą. Seni įrašai blogas.lt sistemoje.
Shiny (You say I must be something before I’m thirty) – mokslinis darbas Švedijoje, kelionės, gamtiniai džiaugsmai.
Apie Taivaną, Taipėjų ir t.t. – Kęsto beveik kasdien rašomas tinklaraštis apie kinų kalbos magistro studijas Taivane. Ar, tiksliau, ką egzotiško tą dieną valgė arba lankė :)

Iš užsienietiškų rekomenduočiau xkcd – būtinas nors šioks toks tiksliųjų mokslų supratimas, kad būtų juokinga :)

Aš beveik kiekvieną pastraipą baigiau dvitaškiu ir skliaustu. Hmmmmm.

Reklama

Komentarų: 1

  1. Marta said,

    2012 sausio 3 at 11:52

    NESENAI PAMAČIAU,KAD PAS MANO MAMĄ GĖLĖJE (KUR AS PADEJAU GILĘ)YRA ILGAS(MAŽDAUG 50CM IGIO)STIEBAS IS TOS PADĖTOS GILĖS,O ŠALE IS TOS PACIOS GILĖS YRA ŠAKNIS,KURI ĮSISKVERBUSI ĮŽEMĘ.AS LABAI NUSTEBAU,KAD MANO MAMA TO STIEBO NEPASTEBEJO,NES MATOSI,KAD TAS STIEBAS JAU KOKIUS 2MĖN.!


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: