Gėlių likimai

Prieš keletą dienų kaip visada su nuotykiais pargrįžau į Daniją :) Nuoširdžių draugo pastangų prižiūrėti gėles neištvėrė tik viena – apelsinmedis calamondin. Na, bet aš jau seniau rašiau, kad jis kažkoks labai jau lepus. Apmaudžiausia tai, kad jis ne pirmas mano pražuvęs citrusas. Kažkada dar mokykloj bandžiau iš citrinos sėklos išauginti citrinmedį, bet vos pasirodžius daigeliui iš to džiaugsmo perlaisčiau ir citrinmedžio taip ir neturėjau. Pirktiniu citrusu irgi neilgai pasidžiaugiau :) Bet planuoju per artimiausią savaitinį apsipirkimą šiek tiek investuoti į citrusinius vaisius. Vitaminas C, reikia ruoštis darganoms :D

Taip pat draugas išsigando, kad numarino baltąją orchidėją, tai nupirko naują. Priežastis – per daug vandens pripylė. Aš tą vandenį grįžusi išpyliau ir orchidėja turėtų toliau gražiai augt :D na, dabar turėsiu dvi baltas phalaenopsis.

Naujoji phalaenopsis

 Kalankė išbujojus (nenumarinamas augalas), pinigų medžiui nauja vieta prieškambaryje irgi patinka. Išleido tokį didelį ūglį, kad jis net nulinko ir ėmė trukdyt praeit, tai draugas genialiai sugalvojo jį paremt stiebu, skirtu orchidėjų žiedams prilaikyti :)

Na, o ąžuoliukui irgi viskas gerai. Turi suformavęs diiiiidelį pumpurą viršūnėj. Jei laikysis savo tradicijų, tai išskleis jį kažkada po Kalėdų/Naujųjų, kai dienos vėl ims ilgėti :)

 

Orchidėja Debora irgi berods atsigavo – vasarą išleido du naujus mažyčius lapelius. Porą dienų prieš išvykstant pastebėjau, kad jos visos šaknys supuvo (valio daniškiems vazonams be skylučių) ir ji sparčiai vysta, tai persodinau ją į vazoną nuo parduotuvėje pirktų salotų (ačiū hidroponikai :D) ir nukirpau nuvytusius lapus. Ne kažin kas iš gėlės liko, o dar ir išvažiuot turėjau. Bet, atrodo, ji išgyveno. Dabar laukiu, kol sustiprės ir vėl ims džiugint savo nepaprasto grožio žiedais :)

 Kas liko iš orchidėjos:

O kokie žiedai…

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: