Kuo bus vaikai užaugę

Ar prisimenate, kuo norėjote būti užaugę?

Aš norėjau būti gydytoja, dantiste (nors pati jų bijojau), alpiniste, gamtininke, rašytoja, mokytoja, pardavėja (nes jos gauna visus pinigus :)), veterinare, hakere. (Daug kuo vis dar norėčiau ir suspėčiau būti, hehe.)

O prieš porą dienų žaidža Varniukas su tėčiu Dota su Lego ir tėtis jam sako: žinai, tavo puiki vaizduotė, tu galėtum būti žaidimų dizaineris ir padėti padaryti Dotą dar įdomesniu žaidimu, prigalvotum jiems dar visokių galių ir ginklų. Varniukui ši mintis labai patiko.

IMG_20180504_194500.jpg

Mūšio laukas. Daugybė žmogeliukų su skirtingomis galiomis ir ginklais kovojo vieni prieš kitus. Varniukas nugalėjo 63:0:4 (skaičiai žymi nugalėtus priešus, mirtis ir kiek sykių padėjo kitiems nugalėti. Varniukas visada yra pats krūčiausias ir jo niekas niekada negali nugalėti :))

Ir kaip tik atėjo Liepsnelė parodyti, kokią puikią raketą iš Magformerių pagamino. Tai jai pasiūlė raketų inžinierės darbą, galės dirbti SpaceX ir kurti raketas, nunešančias žmoniją į Marsą ir dar toliau.

IMG_20180504_194449.jpg

Šiandien Varniukas pasikvietė mane, norėjo parodyti, kaip skaičiuoja. O skaičiuoja jis jau dviženkliais skaičiais, moka ženklą “+“, parodžiau jam ženklą “=“. O jam juk dar tik be-mėnesio-šešeri!

IMG-8eedd824e7700c5b55d9b1c44ba27238-V.jpg

2 + 2 = 4 ir 1 + 20 + 8 = 29. Aš parodžiau lygybės ženklą ir parašiau devynetą, nes Varniukas neprisiminė, kaip jis rašosi. Raudonais taškiukais rodžiau, kaip suskaičiuoti 10 x 10 = 100.

Kai buvome apžiūrėti būsimosios jo mokyklos, pašnekėjau ir su pedagogais. Tai paliko labai gerą įspūdį, kad jos nemauna vaikų ant vieno kurpalio ir supranta, kad vieni vaikai mokosi greičiau, kiti – lėčiau. Ir greitiesiems duoda papildomų užduočių, kad šie nenuobodžiautų. Tai tikiuosi, kad ir Varniukas mokykloje nenuobodžiaus ir nepaliks savo žingeidumo.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s