Nuo ko viskas prasidėjo

Pirmoji ąžuoliuko nuotrauka

Ąžuoliukas yra jaunas ąžuolas. Ąžuolai yra medžiai, priklauso augalų karalystei, yra laikomi nacionaliniais Lietuvos medžiais. Yra netgi berniukų choras “Ąžuoliukas“. Ąžuolai dauginasi gilėm. Iš gilių gali išaugti ne tik didelis ir gražus ąžuolas, bet ir galima pasidaryti labai skanios kavos.

Šis tinklaraštis yra skirtas ąžuoliukui, kuris auga pas mane vazone kartu su trimis mažyčiais narcizais ir mažyčiu hiacintu. Šios svogūninės gėlės atsirado pas mane pernai pavasarį, nusprendus į namus įsinešti šiek tiek pavasariško jaukumo; o ąžuoliuką aš suradau nukritusį ant žemės, kai jis dar buvo gilė. Gilė su išdygusia šaknimi.

Tada buvo vėlyvas ruduo, ir iš tos gilės turbūt niekad nebūtų gavęsis didelis ąžuolas. Be to, aš visada norėjau auginti tikrą medį, ir išauginti jį iš sėklos, kurią pati radau. Todėl gilė apsigyveno viename vazone su žiemojusiais svogūniniaisiais, vazonas buvo gerai palaistytas ir padėtas ant saulėtos palangės.

Taigi – šiame tinklaraštyje aš pasakoju, kaip ąžuoliukui sekasi augti. Lyriniai nukrypimai galimi ir netgi labai tikėtini :)

Mano kitas blog’as – Notes on Hospitality Industry. Rašau retai, nuobodžiai ir angliškai.

Reklama

6 Komentaras

 1. 2010 sausio 19 at 14:07

  tai beliks pastatyti sūnų ir užauginti namą, ar kaip ten. Milda, prisijunkite su savo ąžuolu prie Žaliųjų partijos.

 2. mildaber said,

  2010 sausio 19 at 16:54

  Dėkui už kvietimą, bet stengiuosi nuo politikos laikytis kuo atokiau :) tuo labiau, kad šiuo metu esu emigravus, tai dalyvaut politikoj negalėčiau net jei ir norėčiau.
  O jums sėkmės, ypač jei tektų patirti išbandymą valdžia :)

 3. 2010 sausio 19 at 23:21

  Labas. Mes ir esam ne politika, o greenas (grynas!) grass roots ir t.t. Apolitiškiausia partija Lietuvoje, o gal ir visoj Rytų Europoj :) ir labai, labai įtrauksime visus “emigrantus“. rimtai. bet tavo sprendimą supratau :)

 4. virga said,

  2012 birželio 24 at 16:13

  Sveiki! tai kaip visdelto isauginti ir priziureti azuoliuka?

  • mildaber said,

   2012 birželio 24 at 22:26

   Tikrai nesu šios srities ekspertė :) bet man užteko rasti pradėjusią dygti gilę (į rudens pabaigą), įkišti ją į žemę ir palaikyti drėgmę. Nieko ypatingo priežiūroj nepastebėjau – mėgsta šviesą, būt palaistytas kai išdžiūna ir trąšų kartais. Vienintelis gal kiek ypatingas dalykas, kad, kai persodinau į lauką, žiemą dengiau eglišakėm nuo šalnų ir saulės (ir kiškių).


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: